Tło nagłówka

Zamówienia

Zamówienia

Jesteś zainteresowany jedną z naszych usług?
Zadzwoń pod jeden z poniższych numerów:

508 113 771

501 497 274

Aktualności

Aktualności

18 Maj 2014

DZIEŃ DZIECKA 2014

Kochane Dzieci! Z okazji zbliżającego się Waszego Święta życzymy Wam wiecznie roześmianych twarzyczek, pięknych bajek na dobranoc, samych beztroskich dni, duuuuużo dobrej...

Więcej »

Ostatnia imprezka

Ostatnia imprezka

22 Wrzesień 2018

WESELE

22 Wrzesień 2018 22 Wrzesień 2018 Zobacz »

REFERENCJE

Jeżeli byłeś naszym klientem i chciałbyś podzielić się z innymi swoją opinią na temat jakości świadczonych przez Nas usług - wypełnij specjalny formularz pod tym linkiem: Dodaj opinię » i wyślij go do Nas.


Po weryfikacji Twojej opinii zostanie ona wyświetlona na poniższej liście. Poniżej przedstawiamy opinie klientów, którzy skorzystali z naszej oferty.


Angelika Zielińska

Klauni obecni w naszym przedszkolu wykazali się niezwykłą profesjonalnością oraz znajomością metod pracy z dzieckiem. Ich zabawy i tańce były bardzo dobrze przemyślane i przygotowane. Dzieciaczki były zainteresowane i uśmiechnięte. Polecamy!!!!


Ania Gaczor

Urodziny były super zorganizowane.Trzy godziny fajnej zabawy.Dzieciaki były zachwycone i już zapowiedziały,że w przyszłym roku też chętnie przyjdą na urodziny córki. W 100% mogę polecić.Organizatorzy mają fajne pomysły i co najważniejsze mają świetny kontakt z dziećmi. Na pewno zobaczymy się w sierpniu na urodzinach u drugiej córki.


Kasia i Wojtek

Bardzo dziękujemy za Państwa pracę podczas naszego wesela. Dzieciaki po dziś dzień są zachwycone zabawami. Nie mówiąc o rodzicach :) Polecamy :)